تبلیغات
footbal - مارسلو
رئال عزیزم تا اخرین لحظه ی زندگیم با جان و دل دوستت دارم و افتاب درخشانت هیچ گاه در قلبم غروب نخواهد کرد

مارسلو

یکشنبه 7 فروردین 1390 04:45 ب.ظ

نویسنده : سیامند مام عزیزی

بیوگرافی مارسلو:
نام : مارسلو
محل تولد : ریو دو ژانیرو
تاریخ تولد : 21/05/1988
پست : مدافع
وزن : 160 پوند / 73 کیلوگرم
قد : 7/5 اینچ / 74/1 متر
مارسلو ویرا دا سیلوا جونیور ، یا همان مارسلو ، یکی از استعداد های درخشان سرزمین فوتبال خیز برزیل است که در زمستان 07 – 2006 به جمع رئالی ها پیوست . او زمانی که 18 سال داشت توانست روزهای خوبی را در فلومیننزه پشت سر بگذارد و بعد از آن خود را به جمع رئالی ها ملحق کند و خود را مانند دیگر برزیلی ها ، به خصوص روبرتو کارلوس ترکیب تیم جا بیاندازد و جانشین خوبی برای وی باشد.

 

 

این بازیکن زحمتکش رئال از زمانی که وارد مادرید شده است سخت تمرین میکند و از فرصت هایی که مربی برای بازی به او داده است خوب استفاده کرده . روحیه ی بالا و قدرت بدنی بالای او ، به دلیل رگه ی سیاهش، شوستر را وا داشت تا او را در ترکیب تیم قرار دهد . و او در این مورد می گوید : " من همیشه میدانم که باید از موقعیت هایی که برایم پیش می آید استفاده کنم و هم اکنون نیز قصد دارم تا همین کار را کنم و خودم را در شرایط خوبی قرار دهم ."
بازی خوب او در باشگاهش دونگا مربی تیم بزریل را نیز راضی کرد که او را در ترکیب تیم قرار دهد و اینکار را نیز در مقابل بازی برابر ولز انجام داد و این بازی بعنوان اولین بازی اش در تیم ملی ثبت شد.
شخصی:
مارسلو فوتبال را در سن 9 سالگی آغاز کرد . او در سن 13 سالگی به نوجوانان فلومیننزه پیوست و تا قبل از اینکه مربی این تیم به او دستور دهد که در پست دفاع چپ بازی کند در پست هافبک بازی میکرد .اما بعد از مدتی خانواده او به دلیل عدم توان تهیه ی پول اتوبوسی که هر روز با آن به باشگاه میرفت ، او را از رفتن به باشگاه منع کردند اما باشگاهش برای او ضمینه ای را محیا کردند تا این ستاره خود را از دست ندهد . بعد از اینکه خود را به عنوان یکی از پایه های این تیم تثبیت کرد زمینه ی رفتنش به اروپا و ترک برزیل به مقصد اسپانیا را محیا ساخت .

 

 


این مدافع در پایتخت رئال احساس خوبی دارد و تمام وقت اضافه ی خود را با خانواده و دوستانش میگذراند . او مخصوصا بازی با پلی استایشن را خیلی دوست دارد . او رفاقت خوبی با برزیلی های تیم دارد اما رفاقت او با هیگوئین بهتر از همه است . بطوری که آنها با هم همسایه هستند .روبرتو کارلوس ، دوست ، مربی و بازیکن مورد علاقه ی اوست . او مهربان و شوخ طبع است و حتی در تمرینات با روبینهو به شعر خواندن و رقصیدن ، بعضی اوقات ، مشغول بودن
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 11 فروردین 1390 11:38 ق.ظ